Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tabulky výkonů 2014

  Celostátní tabulka    
Pořadí Přípravka - hoši mladší Disciplina Výkon
5. Zeman Zbyněk 50 m 7,88 sec
20. Lejtnar Petr 50 m 8,23 sec
34. Fryš Štěpán 50 m 8,55 sec
6. Lejtnar Petr 50 m překážek 9,38 sec
22. Zeman Zbyněk 50 m překážek 10,63 sec
7. Lejtnar Petr 400 m 88,71
14. Zeman Zbyněk skok daleký 4,17 m
46. Lejtnar Petr skok daleký 3,93 m
  Přípravka - dívky mladší    
42. Hemberová Klára 50 m překážek 11,06 sec
  Žákyně mladší    
40. Floriánová Adéla skok vysoký 143 cm
       
  Krajská tabulka    
  Přípravka - hoši mladší ( 2003 - 2004 )    
4. Zeman Zbyněk 50 m 7,88 sec
16. Lejtnar Petr 50 m 8,23 sec
28. Fryš Štěpán 50 m 8,55 sec
12. Zeman Zbyněk 600 m 2:05,82 min
6. Lejtnar Petr 50 m překážek 9,38 sec
22. Zeman Zbyněk 50 m překážek 10,63 sec
3. Fryš Štěpán skok vysoký (hala) 117 cm
2. Zeman Zbyněk skok daleký 4,17 m
9. Lejtnar Petr skok daleký 3,93 m
11. Fryš Štěpán skok daleký 3,88 m
15. Fryš Štěpán kriket 33,86 m
29. Zeman Zbyněk kriket 27,01 m
35. Lejtnar Petr kriket 24,50 m
2. Lejtnar Petr 400 m 88,71 sec
  Přípravka - dívky ( 2003 - 2004 )    
32. Hřebíčková Liliana   2:17,99 min
38. Nová Olga   2:21,61 min
32. Hemberová Klára 50 m překážek 11,06 sec
27. Hemberová Klára skok daleký 3,45 m
49. Nová Olga skok daleký 3,45 m
45. Hřebíčková Liliana kriket 19,14 m
  Žáci mladší  ( 2001 - 2002 )    
12. Kubát Jakub 60 m 9,06 sec
24. Maršík Adam 60 m 9,37 sec
39. Hřebíček Lukáš 60 m 9,71
18. Hřebíček Lukáš 150 m 24,22 sec
9. Kešnar Jonáš 1500 m 6:27,70
5. Kubát Jakub skok vysoký 130 cm
13. Kubát Jakub skok daleký 4,08 m
24. Maršík Adam skok daleký 3,89 m
30. Mikula Matyáš skok daleký 3,76 m
3. Maršík Adam vrh koulí 8,93 m
12. Kešnar Jonáš vrh koulí 7,08 m
23. Hřebíček Lukáš vrh koulí 4,32 m
3. Maršík Adam kriket 53,56 m
12. Mikula Matyáš kriket 44,88 m
29. Kubát Jakub kriket 37,83 m
  Žákyně mladší  ( 2001 - 2002 )    
21. Floriánová Adéla 60 m 9,14 sec
30. Haláčková Nela 60 m 9,37 sec
43. Heřmánková Kateřina 60 m 9,66 sec
49. Korandová Krystýna 60 m 9,78 sec
23. Haláčková Nela 150 m 23,45 sec
25. Korandová Kristýna 150 m 23,46 sec
29. Haláčková Nela 800 m 3:07,30 min
2. Floriánová Adéla skok vysoký 143 cm
27. Floriánová Adéla skok daleký 3,97 m
12. Korandová Kristýna vrh koulí 7,79 m
14. Kešnarová Barbora vrh koulí 7,70 m
12. Haláčková Nela kriket 34,83 m
  Žáci  ( 1999 - 2002 )    
46. Kubát Jakub 60 m 9,06 sec
10. Stejskal Daniel 100 m 17,16
35. Lejtnar František 150 m 23,92 sec
39. Hřebíček Lukáš 150 m 24,22 sec
26. Stejskal Daniel 800 m 2:43,48
22. Kešnar Jonáš 1500 m 6:27,70
27. Kubát Jakub skok  vysoký 130 cm
31. Stejskal Daniel skok daleký 4,19 m
37. Kubát Jakub skok daleký 4,08 m
9. Zeman Adam vrh koulí 10,60 m
10. Zeman Adam hod diskem 22,14 m
11. Zeman Adam hod oštěpem 27,16 m
4. Maršík Adam kriket 53,56 m
14. Mikula Matyáš kriket 44,88 m
34. Kubát Jakub kriket 37,83 m
36. Kešnar Jonáš kriket 36,60 m
  Žákyně ( 1999 - 2002 )    
31. Ližanová Iveta 60 m 8,90 sec
12. Ližanová Iveta 100 m 14,47 sec
13. Vrabčeková Kristýna 100 m 14,63 sec
19. Ližanová Iveta 150 m 21,56 sec
27. Vrabčeková Kristýna 150 m 21,97 sec
47. Haláčková Nela 150 m 23,45 sec
48. Korandová Kristýna 150 m 23,46 sec
23. Haláčková Nela 600 m 2:10,81 min
24. Korandová Kristýna 600 m 2:11,82 min
8. Floriánová Adéla skok vysoký 143 cm
41. Ližanová Iveta skok daleký 4,19 m
14. Ližanová Iveta vrh koulí 8,01 m
11. Vrabčeková Kristýna hod oštěpem 26,16 m
16. Haláčková Nela kriket 34,83 m
       

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA